<p>Otwórz eKonto w mBanku i zyskaj nawet 600 złotych. Najnowsza promocja wiąże się z promocją <p>Pien...

Otwórz eKonto w mBanku i zyskaj nawet 600 złotych. Najnowsza promocja wiąże się z promocją

Pieniądze za otworzenie konta w mBank

oraz

Zyskuj z eKontem

. Łącząc obie promocje można zdobyć 500 oraz 100 złotych. Aby skorzystać z promocji należy podpisać umowę najpóźniej do 10 maja bieżącego roku. Co jeszcze musisz wiedzieć o ofercie banku by zdobyć dodatkowe pieniądze? Przeczytaj nasz poradnik i zgarnij gotówkę, którą będziesz mógł wykorzystać w całkowicie dowolnym celu. Warto przypomnieć, że to już piąta odsłona Money Manii.

Kto skorzysta z promocji mBanku?

Aby otrzymać 100 złotych wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i otworzyć internetowo rachunek osobisty. Wszystkie osoby, które przynajmniej od 01.10.2015 nie posiadały konta osobistego będą mogły skorzystać z pierwszej promocji aktualnie obowiązującej w mBanku.

Dodatkowa premia o wysokości aż 500 złotych adresowana jest jednak do mniejszego grona usługobiorców. Wyłącznie nowi Klienci mBanku będą brali udział w drugiej promocji, dodatkowo będą zobowiązani do skorzystania z karty debetowej.

Ważnym warunkiem dotyczącym obu promocji jest nieprzekroczenie terminu. Rejestrując się na stronie banku do 10 maja należy podpisać umowę najpóźniej do 21 dnia tego samego miesiąca.

Co dokładnie zrobić by otrzymać premię?

Jak w przypadku większości promocji tego typu konieczne jest zarejestrowanie się na stronie akcji Money Mania http://moneymania.pl/.

Następnie zweryfikuj adres email i załóż rachunek poprzez wysłany link.

Kolejnym warunkiem otrzymania premii jest dokonanie przynajmniej pięciu transakcji nie później niż do 10 czerwca bieżącego roku. Mogą to być przelewy zewnętrzne, płatności internetowe lub płatności kartą wydawaną do rachunku. W tym samym terminie należy uzupełnić konto na stronie promocji, podając dokładny numer założonego rachunku osobistego. Konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Do 21 czerwca mBank poinformuje wszystkich uczestników promocji o przyznaniu im premii.

Warunki eKonta

Sprawdź jak prezentują się warunki konta, które należy założyć by wziąć udział w promocji.

Rachunek osobisty eKonto wyróżnia się przede wszystkim:

  • brak opłat za jego prowadzenie

  • 0 złotych za internetowe przelewy krajowe

  • brak opłat za kartę płatniczą, warunkiem jest jednak dokonanie pięciu transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym wypadku mBank pobiera opłatę o wysokości 4 złotych miesięcznie)

  • darmowe bankomaty Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

  • wypłaty w pozostałych bankomatach kosztują 3% dokonanej transakcji. Minimalny koszt skorzystania z bankomatu to 5 złotych, a maksymalna opłata wynosi 9 złotych.